Uncategorized

City Cup 2013 – ATCELTS!

Mums ir liels prieks un esam ļoti pagodināti par komandām, kuras izrādīja interesi par dalību CITY CUP 2013, bet esam spiesti paziņot, ka lieliskais turnīrs šogad tiek ATCELTS!

Esam ļoti sarūgtināti par radušos situāciju, bet pēkšņās pārmaiņas abu futbola klubu vadībā ir izraisījušas ļoti daudz neskaidrības, kuru dēļ ir pieņemts lēmums 2013.gada turnīru nerīkot!

Paužam visdziļāko atvainošanos no savas puses un izprotam arī Jūsu vilšanos un ceram, ka tā nepārvērtīsies dusmās.

Jau iepriekš bijām plānojuši un šobrīd viss ir jau apstiprināts, ka CITY CUP 2014 notiks mūsu lielākajā pilsētā RĪGĀ!

Visiem tiem, kas pieteica savu dalību šī gada turnīrā, nodrošināsim īpašu pretī nākšanu un pārsteigumu. Ceram uz tikšanos mūsu skaistajā galvaspilsētā nākamgad!

Ja godīgi, tad paši nevaram noticēt, ka turnīrs šogad nebūs, bet tāda ir skaudrā realitāte!!!

Ļoti ceram, ka tas neiedragās mūsu savstarpējās attiecības un uzticēšanos, lai kopīgi svinētu CITY CUP 2014!

Aicinām komandas pieteikties City Cup 2013

City Cup organizatori ir priecīgi paziņot, ka lielākais bērnu futbola turnīrs Latvijā tiks rīkots jau trešo reizi pēc kārtas! City Cup 2013 notiks Jelgavā no 2013.gada 12.līdz 14.jūlijam.

City Cup ir lielisks vasaras piedzīvojums gan topošajiem futbola talantiem, gan viņu treneriem. Tā ir iespēja jaunajiem futbolistiem iepazīt citu valstu futbola kultūru, pārbaudīt savas spējas starptautiskā līmenī, kā arī labi pavadīt laiku un iegūt jaunus draugus!

City Cup 2013 tiks organizēts sešās vecuma grupās:

    • 6 x 6 formāts – U7, U8 (bez oficiālas turnīra tabulas), U9 (dalības maksa 70 LVL)
    • 8 x 8 formāts – U10, U11, U12 (dalības maksa 100 LVL)

City Cup 2013 organizatori piedāvā turnīra dalībniekiem naktsmājas un ēdināšanu, bet detalizētāka informācija par to ir atrodama turnīra nolikumā – ŠEIT.

Turnīram iespējams pieteikties, aizpildot reģistrācijas veidlapu (ŠEIT), kura ir jānosūta uz e-pastu uz info@citycup.lv

Atskats uz City Cup 2012 – Tā vērts, lai atgrieztos!

Video un foto atskats uz City Cup 2012. Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem!

City Cup veiksmīgi noslēdzies

Aizvadītajā piektdienā sācies, vakar ar svinīgo dalībnieku gājienu, izšķirošajām cīņām un apbalvošanas ceremoniju tika noslēgts Latvijā lielākais bērnu un jauniešu futbola turnīrs – “City Cup”.

Futbola skolas “Metta” un FK “Jelgava” kopīgi organizētais “City Cup” mazos spēlēt gribētājus Jelgavā pulcēja jau otro gadu pēc kārtas, turklāt šogad to skaits bija pieaudzis, sasniedzot 80 komandas. Pie mums bija ieradušies arī vairāki viesi gan no tuvās Lietuvas un Igaunijas, gan Baltkrievijas un Polijas.Read more ]

Atskats uz City Cup otro dienu

Video no City Cup 2012 otrās dienas, intervija ar turnīra dalībniekiem Robertu un Indri.

Lietusgāzes nespēj aizskalot City Cup

Pēc lietus vienmēr nāk saule un tā ir arī šodien. Kamēr dažās vietās zālājs vēl žūst, futbola zālieni ir sausi un uzņem jaunos futbolistus, kuriem šodien paradzētas izšķirošās spēles. Sakarā ar aizvadītās dienas debesu trakošanu visu dalībnieku svinīgais sveiciens pārcelts uz šodienu, plkst. 12:00 Zemgales olimpiskā centra stadionā. Negaiss var izmainīt notikumu gaitu, taču City Cup apturēt tam nav par spēkam. Spēles tiek aizvadītas un vecāki laukuma malās aktīvi atbalsta mazos censoņus. Šodien arī komandu apbalvošana, tāpēc tie, kas vēl nav izjutuši kārtīgus futbola svētkus laipni aicināti Jelgavā!

Turpinām sekot līdz rezultātiem, sadaļā ” SPĒĻU KALENDĀRS” un sekojam mūsu jaunumiem twitterī: @CityCupLV

Atskats uz City Cup 2012 pirmo dienu

Video atskats uz City Cup 2012 pirmo dienu, spēlētāju un treneru komentāri pēc draudzības spēles FS METTA/Latvijas Universitāte – FK Jelgava.

City Cup pirmā diena aizvadīta godam

Jau otro gadu pēc kārtas Jūlija sākumā Jelgavu karsē ne tikai saule, bet arī futbols un Latvijas lielākais bērnu un jauniešu futbola turnīrs City Cup.

Ar spēlēm visas dienas garumā tas startēja šodien, taču svinīgā atklāšana un komandu parāde gaidāma rīt, 7. jūlijā.
Dienas gaitā tika izspēlētas vairākas spēles Zemgales Olimpiskajā centrā, kā arī Ozolnieku stadionā. Puiši sacentās U-7, U-8,U-9,U-10,U-11,U-12 un U-13 vecuma grupās, iekrāsojot savas spējas un izmēģinot spēkus paša meistarībā, tomēr vislielāko gandarījumu spēlēs izteica pats komandas gars, kuru mums atrādīja arī sportisti no Polijas, Krievijas, Igaunijas un citām tuvējām kaimiņu valstīm. Turnīrs, kuru rīko FS METTA un FK Jelgava, turpināsies līdz pat svētdienai.Read more ]

City Cup 2012

Esiet sveicināti City Cup 2012 oficialājā mājaslapā!

Vēlamies informēt, ka turnīrs startēs jau šo piektdien, 6. jūlijā. Turnīrs norisināsies visu nedēļas nogali, tas ir, līdz pat 8. jūlijam. Ja pagājušo gadu turnīrā startēja 54 komandas no 4 valstīm, tad šogad turnīrā startēs jau 80 komandas no 6 valstīm. Turnīrā piedalīsies komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, kā arī Krievijas. Kopumā tiks aizvadītas 218 spēles.

Pavisam drīz turnīra mājaslapā būs pieejams spēļu kalendārs, rezultāti, foto, video un cita informācija, kas varētu būt noderīga. Lai uzzinātu par turnīra jaunumiem, aicinām sekot City Cup 2012 arī Twitter – @CityCupLV

City Cup 2012

City Cup ir Futbola skolas “Metta” un Futbola kluba “Jelgava” rīkots futbola turnīrs, kurš pirmo reizi startēja 2011. gadā. City Cup 2011 pulcēja 54 komandas no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Lielbritānijas, tādejādi padarot šo par lielāko bērnu futbola turnīru Latvijas vēsturē.

Pateicoties lielajai dalībnieku atsaucībai, City Cup tiks rīkots arī šogad un notiks no 6. līdz 8. jūlijam. Plānots, ka šogad turnīrā piedalīsies vēl vairāk komandu no visas Eiropas. Pateicoties tam, ka turnīrā startē komandas ne tikai no Latvijas, tā ir lieliska iespēja jaunajiem futbolistiem un arī treneriem iepazīt citu valstu futbola kultūru un spēles stilu.Read more ]

1 2 3   »