[In Latvian] City Cup pirmā diena aizvadīta godam

Jau otro gadu pēc kārtas Jūlija sākumā Jelgavu karsē ne tikai saule, bet arī futbols un Latvijas lielākais bērnu un jauniešu futbola turnīrs City Cup.

Ar spēlēm visas dienas garumā tas startēja šodien, taču svinīgā atklāšana un komandu parāde gaidāma rīt 7. jūlijā.

Dienas gaitā tika izspēlētas vairākas spēles Zemgales Olimpiskajā centrā, kā arī Ozolnieku stadionā. Puiši sacentās U-7, U-8,U-9,U-10,U-11,U-12 un U-13 vecuma grupās, iekrāsojot savas spējas un izmēģinot spēkus paša meistarībā, tomēr vislielāko gandarījumu spēlēs izteica pats komandas gars, kuru mums atrādīja arī sportisti no Polijas, Krievijas, Igaunijas un citām tuvējām kaimiņu valstīm. Turnīrs, kuru rīko FS METTA un FK Jelgava, turpināsies līdz pat svētdienai.

Pirmās dienas rezultāti atrodami sadaļā “spēļu kalendārs”.

Bildes no City Cup 2012 pirmās dienas atrodamas šeit.

Visbeidzot 6. jūlija vakara noslēgumā, dažādos konkursos iesaiņota, tika aizvadīta arī divu Virslīgas komandu FK Jelgava un FS METTA/Latvijas Universitāte draudzības spēle. Šoreiz pārbaudes spēles vietā tiešām būtu liekams vārds „draudzība”, jo tieši tāda tā izskatījās gan laukumā, gan uz rezultāta tablo – 2:2.

Abu komandu sastāvos bija iespējams pavērot ne tikai zināmos spēlētājus, bet arī vairākas jaunas sejas. Piemēram, jelgavnieku rindās uz zāliena devās brāļi no Nigērijas, savukārt studentu sastāvā uzspēlēja vairāki 1995. gadā dzimuši futbolisti.

Par spīti draudzīgam raksturam abas komandas vēlējās parādīt labu spēli un radīt prieku ne tikai skatītājiem un turnīra dalībniekiem, bet arī sev. Četri skaisti vārti un neskaitāmas vārtu gūšanas situācijas to noteikti radīja. Vispirms rezultātu atklāja FK Jelgava, kuru spēlētājs pa malu ieejot soda laukumā asprātīgi piespēlēja atpakaļ uz soda laukuma līniju, no kuras, lietuviešu viesspēlētājs Grigaļāvičus sita precīzi stūrī. FS METTA/Latvijas Universitāte atbildēja ar lielisku stūra sitienu un Kalvja Grāvera raidījumu ar galvu 1:1. Arī divi pārējie vārti krita pirmajā puslaikā. Pēc mettiešu kļūdas vārtu tuvumā zemgalnieku rindās izcēlās viens no brāļiem Onjevu. Šoreiz mettiešu atbilde bija patiešām filigrāna. Artūrs Pallo ar asu kustību “aizsūtījis pēc piena” savu pretspēlētāju zibenīgi sita, trāpīdams pašā augšējā stūrī.

Arī otrajā puslaikā komandas demonstrēja aktīvu futbolu. Jelgavnieki norībināja vārtu konstrukciju un aizsita garām tukšiem vārtiem, savukārt FS METTA/Latvijas Universitāte nerealizēja izgājienu viens pret vienu, saglabājot pirmajā puslaikā uzstādīto 2:2.

Comments are closed.