City Cup 2012 has concluded

[In Latvian] Aizvadītajā piektdienā sācies, vakar ar svinīgo dalībnieku gājienu, izšķirošajām cīņām un apbalvošanas ceremoniju tika noslēgts Latvijā lielākais bērnu un jauniešu futbola turnīrs – “City Cup”.

Futbola skolas “Metta” un FK “Jelgava” kopīgi organizētais “City Cup” mazos spēlēt gribētājus Jelgavā pulcēja jau otro gadu pēc kārtas, turklāt šogad to skaits bija pieaudzis, sasniedzot 80 komandas. Pie mums bija ieradušies arī vairāki viesi gan no tuvās Lietuvas un Igaunijas, gan Baltkrievijas un Polijas.

Trīs dienas Zemgales olimpiskā centra un Ozolnieku stadionos jaunie futbolisti rādija visu, kas viņu spēkos. Kopumā sacensības notika septiņās vecuma grupās: U-7, U-8, U-9, U-10, U-11, U-12 un U-13, kurās tika izspēlētas 224 spēles, radot prieku ne tikai sev, bet arī līdzi paņemtajiem vecākiem, draugiem un paziņām. Lai arī mazo censoņu futbols nav tik ātrs, dažādas interesantas kombinācijas un skaisti vārtu guvumi tika redzēti visās vecuma grupās.

Laukuma malā ar skaļu dziedāšanu sacentās vecāki, poļu “Jagiellonia” liekot lietā pat lielās komandas fanu dziesmas, kas Zemgales olimpiskajā centrā radīja īstu futbola atmosfēru.

Katrā no dienām turnīra dalībniekiem un apmeklētājiem tika sarūpētas arī dažādas izklaides. Pirmajā no tām, Zemgales olimpiskā centra galvenajā laukumā, bija iespējams noskatīties, Virslīgas komandu FK “Jelgava” un FS “METTA/Latvijas Universitāte” draudzības spēli, kā arī piedalīties prognožu konkursā un dzēriena “Angry Birds” atrakcijā. Diemžēl otrās dienas vakarā paredzēto dalībnieku svinīgo gājienu un mūziķu, kā arī ielu vingrotāju uzstāšanos iztraucēja pērkona negaiss un pamatīgas lietusgāzes, taču svētdien viss zaudētais tika atgūts ar uzviju. Futbolisti aizvadīja izšķirošās spēles, saņēma apbalvojumus, devās svinīgajā parādē un noraudzījās mūziķu un vingrotāju priekšnesumos.

Mazākajās U-7 un U-8 vecuma grupās svarīgākais nav rezultāts, bet prieks par futbolu, tāpēc medaļas un balvas saņēma visas komandas. Savukārt vecākajās grupās gan viss pa īstam, ar čempionu kausiem un laistīšanos ar limonādi:

U-9

1. vieta SK LM

2. vieta FK Nevežis (Lietuva)

3. vieta Jelgavas BJSS

4. vieta FC Parus (Krievija)

U-10

1. vieta FS METTA/Ķekava

2. vieta SK LM-1

3.vieta SK Babīte

4. vieta JFC Jelgava

U-11

1. vieta FS METTA/Rīga

2. vieta FC Bate

3. vieta JFC Jelgava-1

4.vieta JFC Jelgava-2

U-12

1.vieta FS METTA/Ķekava

2.vieta Šitika FS

3.vieta JFC Jelgava-1

4.vieta JFC Dobele

U-13

1. vieta SK Babīte

2.vieta FK Dinamo/Rīga

3.vieta JFC Jelgava

4.vieta SK Super Nova

Visi spēļu rezultāti apskatāmi sadaļā “SPĒĻU KALENDĀRS”

Ruslana Antropova foto šeit.

Comments are closed.