City Cup 2011 has concluded!

Neskatoties uz to, ka šodien bija pēdējā CITY Cup turnīra diena, smaids, kas gūts pateicoties pozitīvajām emocijām un labi pavadītajam laikam, bija vērojams uz ikviena spēlētāja sejas. Turnīra trešajā dienā gaisā un laukumā joprojām virmoja tāds pats karstums, kāds tas bija turnīra pirmajās divās dienās. Taču spēlētāji, neskatoties uz lielo karstumu, ar visiem spēkiem cīnījās par bumbu, katru laukuma centimetru un pēc iespējas augstāko vietu turnīra tabulā. FS “Metta” un FK “Jelgava” rīkotajā CITY Cup pēdējā dienā tika izspēlētas 56 spēles.

U-7 un U-8 vecuma grupās, kurās spēlēja turnīra jaunākie dalībnieki, netika noteikts vietu sadalījums, jo šajā vecumā galvenais ir nevis skatīties uz rezultātiem, bet gan jaunos sportistus pieradināt pie aktīva un sportiska dzīves veida.

CITY Cup 2011 results:

U-9

1st place- SK Liepājas Metalurgs

2nd place – SK Super Nova

3rd place – FS Metta/Ķekava

U-10 

1st place- - FS Metta/Rīga

2nd place - JFC Jelgava-2

3rd place - JFC Dobele

U-11 

1st place - FC Blackpool

2nd place - FS Metta/Ķekava

3rd place - Rīgas Futbola skola

U-12

1st place - FC Blackpool

2nd place -  JFC Jelgava

3rd place - VJFC  Staicele

KOMANDU BILDES NO APBALVOŠANAS:

apbalvošana Gallery photos in albums

Interesanta finālcīņa izvērtās vecākajā – U-12 vecuma grupā. JFC Jelgava spēles gaitā izvirzījās vadībā ar 3:0, taču nespēja noturēt pārsvaru un neilgi pirms spēles beigām, Blackpool FC panāca jau 3:3. Uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles sitienu sērijā, kurā veiksmīgāki izrādījās Blackpool FC jaunie futbolisti. Šīs dienas laikā piedāvāsim nelielu videoieskatu šajā spēlē.

[vimeo 26255437 nolink]

Comments are closed.