City Cup 2012

City Cup ir Futbola skolas “Metta” un Futbola kluba “Jelgava” rīkots futbola turnīrs, kurš pirmo reizi startēja 2011. gadā. City Cup 2011 pulcēja 54 komandas no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Lielbritānijas, tādejādi padarot šo par lielāko bērnu futbola turnīru Latvijas vēsturē.

Pateicoties lielajai dalībnieku atsaucībai, City Cup tiks rīkots arī šogad un notiks no 6. līdz 8. jūlijam. Plānots, ka šogad turnīrā piedalīsies vēl vairāk komandu no visas Eiropas. Pateicoties tam, ka turnīrā startē komandas ne tikai no Latvijas, tā ir lieliska iespēja jaunajiem futbolistiem un arī treneriem iepazīt citu valstu futbola kultūru un spēles stilu.

City Cup 2012 notiks 7 vecuma grupās – U-7, U-8, U-9 (spēlē 6 pret 6), U-10, U-11 un U-12 (spēlē 8 pret 8), un U-13 (spēlē 11 pret 11). Šogad turnīrā varēs startēt arī meiteņu komandas. Ja pieteiksies pietiekami daudz meiteņu komandu, tad būs atsevišķs turnīrs meitenēm, bet, ja nepieteiksies, tad meiteņu komandas varēs startēt 1-2 gadus jaunākā vecuma grupā.

City Cup 2011 turnīrs notika 6 vecuma grupās – sākot no U-7 līdz pat U-12. U-7 un U-8 vecuma grupās, kurās spēlēja turnīra jaunākie dalībnieki, netika noteikts vietu sadalījums, jo šajā vecumā galvenais ir nevis skatīties uz rezultātiem, bet gan jaunos sportistus pieradināt pie aktīva un sportiska dzīves veida. U-9 vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva SK” Liepājas Metalurgs”, U-10 vecuma grupā FS “Metta/Rīga”, U-11 un U-12 vecuma grupā FC “Blackpool” no Anglijas.

Turnīram iespējams pieteikties, sūtot e-pastu uz info@fsmetta.lv

Comments are closed.